Účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
CO POŽADUJEME: Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru. Výbornou orientaci v účetnictví. Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Znalost účetního systému SAP výhodou
VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE: Zpracování účetních dokladů. Účtování přijatých faktur. Účtování a evidence investičního majetku . Příprava přiznání k DPH, KH . Příprava podkladů k daňovému přiznání PO . Silniční daň, daň z nemovitostí. Příprava platebních příkazů . Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek . Komunikace s auditory, FU
CO VÁM ZA TO MŮŽEME NABÍDNOUT: Flexibilní pracovní doba. 5 týdnů dovolené. Přátelské a neformální prostředí. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem. Odborné vzdělávání a rozvoj. Dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti
Nástup ihned nebo dohodou
Pokud Vás daná pozice zaujala, neváhejte nám zaslat váš žitovopis na e-mail: phalajova@cieautomotive.cz
Vybrané uchazeče budeme nejpozději do dvou týdnů od obržení životopisu kontaktovat.
Volné místo účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.