Náborový specialista/ HR koordinátor

  • Brno

Pracovní místo ( Náborový specialista/ HR koordinátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: piechaczkova@tempo.cz

Jsi akční? Chceš se naučit spoustu nových věcí? Stereotyp bereš jako nudu?
Pokud jsi odpověděl 3x ANO, pak jsi ten správný člověk, kterého hledáme!

Co bude Tvým denním chlebem?
Realizace svěřené zakázky od A do Z
Komunikace s klientem
Nábor nových zaměstnanců, péče o stávající zaměstnance
Organizace zdravotních prohlídek, hromadných nástupů
Příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy
Administrativa
Cestování v rámci zakázek dle požadavků klienta
Práce v terénu

Jaký bys měl být?
Akční, energický a maximálně flexibilní
Schopný pracovat samostatně, ale zároveň umět fungovat v týmu
Ochotný učit se nové věci a vymýšlet nové funkční postupy a procesy
Proaktivní
Stresuodolný
Pozitivně naladěný
Přirozeně autoritativní
Řidič skupiny B
Alespoň středoškolsky vzdělaný

Plusové body?
Polština alespoň na základní komunikační úrovni
Znalost zákoníku práce

Co nabízíme?
Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
Komfortní fix + motivační flexi složku mzdy
Možnost pracovat v HR i bez zkušeností
Práci v malém kolektivu velké společnosti
Flexibilní pracovní dobu
Notebook a mobilní telefon samozřejmostí
PC, mobil, firemní auto možné využívat pro soukromé účely
Volné místo náborový specialista/ hr koordinátor pro lokalitu Brno.