Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  • Čáslav

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: nakládka a vykládka zboží, koordinace nakládek a vykládek, provádění fyzických inventur apod., doprava zboží ke koncovým zákazníkům.
Požadujeme: min.vyučen bez maturity (stavební zaměření je velkou výhodou), komunikativní, reprezentativní vystupování a projev, zkušenosti na podobné pozici min. 3 roky (výhodou obor stavebnictví), zkušenosti s VZV a průkaz na VZV - velkou předností, karta do tachografu, jeřábnický a vazačský průkaz pro potřebu ovládání hydraulické ruky, řidičské oprávnění sk. C, časově flexibilní.
Nabízíme: uplatnění v zavedené a stabilní společnosti, mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a vzdělávání, možnost profesního růstu, atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusové složky, nástup možný ihned, pracoviště Čáslav.
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
V případě zájmu volejte nebo pište na uvedené kontakty.
Místo výkonu práce: Tyršova 1107, Čáslav
Volné místo řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) pro lokalitu Čáslav.