Pomocní skladníci

Pracovní místo ( Pomocní skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Jirny, Poděbradská 700

Prvotní kontakt:
- tel.: 775 228 637
- osobně na adrese Koněvova 54, Praha 3, Po-Čt od 09:00 do 15:00
Volné místo pomocní skladníci pro lokalitu Jirny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Vedoucí provozu Jste přirozený leader? Máte zkušenost na vedoucí pozici? Znáte prostředí automotive? Chcete růst a odstartovat kariéru na pozici Vedoucí provozu? Co obnáší pracovní náplň na této pozici? - Podílí se na řízení svěřeného provozu - Vede Směnové ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Disponent (oddělení expedice) Expedice a logistika. Odvětví, které je jedním z nejdůležitějších v každé výrobní společnosti. Expedice a logistika má zkrátka budoucnost a nyní Vám nabízíme skvělou příležitost pracovního uplatnění v této oblasti poblíž Jičína. Co bude pracovní ...

PRACOVNÍK SERVISNÍ LINKY - vhodné pro maminky KARIÉRA V BANCE! Končí Vám rodičovská dovolená a hledáte práci od 8:00 do 16:00 hod v oblasti financí a bankovnictví? Že nemáte v tomto oboru zkušenosti? NEVADÍ, VŠE VÁS NAUČÍME na podrobném školení! Pokud se nebojíte komunikace s lidmi a ...