Plánovač/ka a koordinátor/ka ochrany životního prostředí

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Plánovač/ka a koordinátor/ka ochrany životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Sirotkova č.p. 1242
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 608 733 243, e-mail: kvetoslava.fiserova@c-p-s.de

Vaše pole působnosti:
- Kontrola zpracování předpisů o zdrojích znečišťování ovzduší
- Průběžná aktualizace metodiky a zpracování řádů dle nového zákona na ochranu ovzduší
- Přepracování evidence v ekologickém informačním systému dle požadaků platné legilativy
- Průběžné hlášení emitovaného VOC do systému a grémií objednatele
- Prověřování stavu stávajících rozhodnutí pro zdroje znečišťování ozvudší z hlediska kompatibility s požadavky
- Koordinace měření zdrojů znečišťování ovzduší, kontrola protokolů
- Kontrola zařízení obsahující F – plyny (chladiva) a kontrola evidenčních knih
- Vyhodnocování protokolů laboratorních zkoušek
- Hodnocení BL z hlediska látek závadných vodám
- Zajištění pravidelných odběrů odpadních vod
- Zpracování protokolů a interních vzorků
- Evidence měsíčních a kvartálních a ročních spotřeb vod
- Řešení kvality vod (pitná, průmyslová, denní)
- Příprava podkladů pro zpracování dokumentace EIA a IPPC a kontroly státních orgánů

Váš profil:
- Znalost ústavního systému PALSTAT CAQ® - evidence měřidel
- Znalost informačního systému ENERGIS – podpora řízení energetického hospodářství
- Měření emisí a ochrana ovzduší
- Znalost vzorkování vod – znalost norem
- Znalost aktuální legislativy vodního hospodárství
- Znalost aktuální legislativy chemické látky
- Znalost programu EISPROW
- Znalost aktuální legislativy odpadového hospodářství
- Znalost MS Office, pokročilá znalost excelu