MSV Metal Studénka, a.s.

Jeřábník mostový

Odeslat

Pracovní náplň
Z:13.12.2017.A:7.9.2018.Místo výkonu:R.Tomáška 859,Studénka. Zaměstnavatel příjme mostového jeřábníka-výhoda vazačské zkoušky.Zaměstnavatel v případě propadnutí zajistí potřebné zkoušky.Kontaktní osoba:personální manažerka paní Ing.Hana Bártová,tel. 727 881 410, 556 472 727, hana.bartova@msvmetal.eu,v pondělí od 8 do15 hod.na adrese:R.Tomáška 859,Studénka
Volné místo jeřábník mostový pro lokalitu Studénka.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Jeřábník mostový

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MSV Metal Studénka, a.s.
Ulice: R. Tomáška 859
Město: Studénka
PSČ: 742 13

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing Hana Bártová
E-mail: hana.bartova@msvmetal.eu
Telefon: +420 727 881 410

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MSV Metal Studénka, a.s.