Hlavní účetní

  • Tábor

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro posílení našeho mladého a perspektivního týmu pro kancelář v Táboře (tř. 9. května 1282/6, 390 02 Tábor 2) hledáme nového kolegu/kolegyni.
Jedná se o pozici hlavní/ho účetní/ho pro společnost BioAktiv CZ s.r.o. a spojené společnosti.

Požadavky:
Vzdělání SŠ nebo VŠ ekonomického směru
Znalost účetnictví a mezd na pokročilé úrovni - znalost daňových zákonů a zákona o účetnictví, znalost mzdových předpisů, praxe v oboru vítána
Znalost SW Pohoda Stormware a MS Office
Dobré komunikační schopnosti
Loajalita, spolehlivost, cílevědomost a pozitivní přístup
Aktivní řidič skup. B
Cizí jazyk výhodou

Náplň práce:
Kompletní vedení podvojného účetnictví společnosti BioAktiv CZ a 2 spojených společností, vč. zpracování roční účetní uzávěrky a daňových přiznání (DPPO, DPH, Silniční daň, Daň z nemovitosti)
Měsíční zpracování mezd a vedení kompletní mzdové agendy (personalistika, vyúčtování daně z příjmů, roční zúčtování a uzávěrky)
Týdenní zpracování výkazů a podkladů pro management firmy a externí finanční ředitelku
Administrace a správa pohledávek po splatnosti
Zastupování společnosti na úřadech a při kontrolách (SP, ZP, FÚ)
Podávání výkazů Intrastat
Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení - nástupní plat 34.000,- Kč
5 týdnů dovolené
Zaškolení v rámci zkušební doby
13. plat
Pružná pracovní doba
Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
Práci v úspěšné a dynamické firmě
Příjemný pracovní kolektiv
Účast na firemních akcích
Kontakt: emailem.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Tábor.