Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektromechanik pro zařízení a přístroje

Pracovní místo ( elektromechanik pro zařízení a přístroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru na volnou pozici:
elektromechanika pro zařízení a přístroje. Nabízíme: ubytování, podnikové stravování.
Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, znalost s PC. Jedná se o směnný provoz.
Nabízíme: Možnost dalšího vzdělávání, po ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Zkušený konzultant projektů financovaných EU Vyhovuje Vám rodinné prostředí malého pracovního kolektivu? Na práci potřebujete klid a rádi využijete možnost práce i ve formě home office? Máte již zkušnosti se zpracováním projektových žádostí do finančních mechanizmů EU? A to celé i v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Elektromechanici a opraváři lokomotiv - mechanické opravy a údržba lokomotiv Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, praxi a samostatnost Kontakt: telefonicky 8:00-18:00, životopisy zasílejte e-mailem Volné místo elektromechanici a opraváři lokomotiv pro lokalitu Kralupy nad Vltavou.
DTM-servis, spol. s r.o. Kralupy nad Vltavou, Inzerováno včera

technik elektronik místo výkonu práce: Minice 60, Žatec Náplň práce: Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení (automatizovaná pracoviště) Provádění preventivní a prediktivní údržby Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování ...
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit