údržbář

  • Lovosice

Pracovní místo ( údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- opravy zařízení výrobních linek
- dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce
- spolupráce s externími zaměstnanci
POŽADUJEME:
- vyučen v technickém oboru
- praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou
- platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou
- znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou znalost technické dokumentace
- spolehlivost
- manuální zručnost
NABÍZÍME:
- práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
- zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…)
- pravidelnou mzdu
- 4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky)
Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: email.
Volné místo údržbář pro lokalitu Lovosice.