Technolog/konstruktér se zaměřením na obaly

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( Technolog/konstruktér se zaměřením na obaly ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní nabídky
návrh a příprava konstrukce obalů (papír, karton, lepenka) pro hračky, potraviny, léky, aj.
montáže a vyřazení tiskových archů
kontrola tiskových dokumentů
objednávky výsekových nástrojů
vzorkování
zpracování a příprava cenových nabídek
kalkulace výrobků a jejich vyhodnocování
komunikace se zákazníky
velmi úzká spolupráce s výrobou a podpora obchodního oddělení po technické stránce
Požadujeme
kreativitu, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
praxi na podobné pozici
vyučení v polygrafickém oboru výhodou
znalost AutoCAD vítaná, 2D dostačující
řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme
zázemí stabilní české firmy
příjemné prostředí a menší kolektiv
práci s nově instalovanými špičkovými technologiemi
zaškolení na náklady firmy
zajímavé motivující platové ohodnocení
možnost flexibilní pracovní doby
Vaše žádosti a životopisy zasílejte na e-mail info@efko.cz. Doporučeným uchazečům Úřadu práce bude umožněn osobní kontakt po prvním kole výběrového řízení.
Volné místo technolog/konstruktér se zaměřením na obaly pro lokalitu Nové Veselí.