Vedoucí úseku přímé péče

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Vedoucí úseku přímé péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Chráněné bydlení v Rýmařově
Hledáme:
Komunikativního, spolehlivého a schopného vedoucího pracovníka pro službu Chráněné bydlení v Rýmařově, pro kterého nebude obtížné vést tým dalších pracovníků a doplní naše řady již existujícího týmu vedoucích pracovníků Sagapo.
Požadujeme:
- Aktivní přístup a spolupráci
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Schopnost spoluvytvářet a dodržovat pravila služeb CHB
- Odolnost vůči stresu :-), schopnost řešení mimořádných situací
- Zájem a schopnost zajišťovat kvalitní péči lidem s mentálním postižením
- Orientace v oblasti standardů kvality sociálních služeb, individuálním plánování, metodické práci
- Ochota dále se vzdělávat
- Výhodou znalosti ekonomiky provozu (vedení pokladny, velmi dobrá znalost práce na PC)
- Řidičský průkaz skupiny B a být aktivním řidičem
- Vzdělání min. středoškolské s maturitou nebo vysokoškolské bakalářské v oborech sociální práce nebo v příbuzném oboru
Nabízíme:
- Stabilní zázemí organizace Sagapo
- Smysluplnou práci
- Samostatnost v rozhodování ve vedení služby
- profesionální vybavení a zázemí pro výkon práce středního managamentu
- Intenzivní podpora nadřízeného zaměstnance po dobu výkonu pracovní pozice
- Platové zařazení v 8. platové třídě (18 120 - 27 310 Kč) + přípatek za vedení (5 462 Kč) + osobní příplatek (0 - 5 000Kč)
Benefity
- 1 týden dovolené navíc
- Příspěvek na obědy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- Mobilní telefon
- vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 31.12.2