Recepční

  • Brno

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.
Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.

Příležitost pro absolventy.
Nástup možný IHNED.

Co bude Vaší náplní práce:
administrativní podpora kanceláře
zajištění chodu recepce, péče o návštěvy
správa datové schránky
zpracování poštovní korespondence
příprava meetingů
objednávání občerstvení, správa zásob
intenzivní práce s PC (MS Office)

Očekáváme:
SŠ vzdělání
MS Office - uživatelsky
znalost AJ - mírně pokročilá úroveň
řidičský průkaz sk. B výhodou
schopnost organizovat vlastní práci
příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, komunikativnost
dochvilnost, preciznost, zodpovědnost a loajalitu

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení
příspěvek na stravné
příspěvek na sportovní aktivity
1 týden dovolené navíc
odborné vzdělávání
jazykové kurzy
věrnostní program
další benefity / výhody
pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod., 8:00 - 16:30 hod.
místo výkonu práce: Tuřanka 1222/115, Brno 627 32
Volné místo recepční pro lokalitu Brno.