pracovníci v sociálních službách

  • Bohumín

Pracovní místo ( pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:
Sociální práce s dospělými lidmi se zdravotním postižením (jedná se převážně o uživatele s mentálním postižením a duševním onemocněním).
Pracovník se zaměřuje na životní příběh zájemce/uživatele, klíčové nerovnováhy v jeho životní situaci a mapování potřené podpory.
Motivuje zájemce/uživatele k samostatnému rozhodování.
Zastupuje zájmy uživatelů a hájí jejich práva.
Asistuje a doprovází klienta v naplňování cílů.
Pomáhá dospělým lidem se zdravotním postižením žít běžný život a být součástí společnosti.
Kancelář pracovníka se nachází ve Starém Bohumíně, náměstí Svobody 7.
Služba je poskytována ambulantně v kanceláři a také terénně.

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost
Zdravotní způsobilost - zdravotní stav bez omezení, dobrá fyzická kondice
Odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka/ce v sociálních službách
Uživatelská znalost práce na PC
Schopnost samostatné práce v kanceláři, ale také v terénu (například pracovní asistence - přímá podpora při zaučení člověka s mentálním nebo duševním postižením na pracovišti)
Důvěra ve schopnosti lidí s mentálním postižením
Osobní nastavení pro inkluzi
Zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, otevřenost novým myšlenkám a zkušenostem, výborné komunikační dovednosti, organizační schopnosti
mzda+Osobní ohodnocení po zkušební době až 2 660 Kč, Zvláštní příplatek 480 Kč.

Přihlášky k výběrovému řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: r.motykova@slezskadiakonie.cz do 10. 1. 2018 do 15:00.
V předmětu e-mailu uveďte prosím: VŘ RÚT - PSS.
Na základě posouzení za