Manipulační dělník s VZV - jednoduchá manuální práce

  • Mikulov

Pracovní místo ( Manipulační dělník s VZV - jednoduchá manuální práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte ŘP sk. B a hledáte práci?

Jste dostatečně zdatný na to, abyste dokázal manipulovat odpadními nádobami?

Pojďte pracovat k nám jako manipulační dělník!

Co Vám můžeme nabídnout?
- jistoty - dlouhodobě stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu vždy k 15. dni v měsíci
- čeká Vás klidná práce bez stresu - domů se budete vracet s čistou hlavou
- práci v jednosměnném provozu, na ráno, s pružný začátkem pracovní doby - volná odpoledne, která můžete využít pro sebe a pro rodinu
- dovolenou 4 týdny + 1 týden placeného volna navíc = 5 týdnů placeného volna
- stravenky v hodnotě 90kč za každou odpracovanou směnu
- navíc se můžete stát zcela ZDARMA akcionářem, po odpracovaném roce Vám bude přispíváno na penzijní připojištění, zúčastníte se firemních akcí,...
- férové jednání, a zázemí nadnárodní společnosti, která si váží práce svých zaměstnanců

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- manipulace s odpadními nádobami a s odpadem - sběr, třídění, lisování, nakládka, vykládka

Jaké jsou naše požadavky?
- ŘP sk. B
- chuť do práce
- fyzická zdatnost
- spolehlivost
- oprávnění na VZV je velkou výhodou ne však podmínkou

V případě zájmu odpovězte ve spodní části inzerátu a poté očekávejte kontakt z naší strany.

Těšíme se na Vaši reakci.
Volné místo manipulační dělník s vzv - jednoduchá manuální práce pro lokalitu Mikulov.