Lékař internista - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Pracovní místo ( Lékař internista - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 Kč.
Volné místo lékař internista - náborový příspěvek pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ARCHITEKT MOBILNÍCH APLIKACÍ - Definice nefunkčních požadavků a tvorba architektonické specifikace - Zajištění funkčnosti a integrace se stávajícími systémy/platformami. - Technický support a podpora vývoje aplikací - Spolupracuje s týmy pro zajištění kvality projektů a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

RECRUITER, interní HR Máš zkušenosti s náborem na IT pozice? Chceš zastupovat stabilní švédskou společnost? Ať už jsi z personální agentury nebo interního HR nepromarni příležitost! - nábor širokého spektra pozic z IT - samostantné vedení pohovorů - účast na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

|FINANČNÍ SPECIALISTA|ÚČETNÍ| S ANGLIČTINOU A RUŠTINOU|MOŽNOST HOME OFFICE| Zajímá Vás oblast financí nebo účetnictví a hovoříte ruským a anglickým jazykem? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Právě nyní hledáme vhodné uchazeče pro mezinárodní společnost na pozici "|FINANČNÍ SPECIALISTA|ÚČETNÍ|S ANGLIČTINOU A ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny