ŠKODA AUTO a.s. Specialista projektový nákup

Specialista projektový nákup

Odeslat

Pracovní náplň
Zodpovědnost za díly v době od nominace dodavatele do SOP projektu+3 měsíce a to jak po stránce finanční, tak termínové.
- Vypracovávání objednávek a smluv s externími dodavateli
- Projednávání nabídek na technické změny - předsériové změny
- Projednávání výrobních kapacit s dodavateli
- Analýza úkolů z jednání
Požadujeme VŠ vzdělání, AJ a NJ - hovorová znalost
Volné místo specialista projektový nákup pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista projektový nákup

Minimální požadavky vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: Nádražní 84
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.