Specialista projektový nákup

Pracovní místo ( Specialista projektový nákup ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zodpovědnost za díly v době od nominace dodavatele do SOP projektu+3 měsíce a to jak po stránce finanční, tak termínové.
- Vypracovávání objednávek a smluv s externími dodavateli
- Projednávání nabídek na technické změny - předsériové změny
- Projednávání výrobních kapacit s dodavateli
- Analýza ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Programátor specialista výpočetní techniky Místo výkonu práce:Rybná 682/14, Praha 1.Kontaktní osoba: paní Vaculíková Michaela, tel.: 234262371, e-mail: career@xitee.com. Požadavky: aktivní znalost anglického jazyka. Volné místo programátor specialista výpočetní techniky pro lokalitu Praha.
XITee k.s. Praha, Inzerováno dnes

Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství AJ - pokročilá úroveň Vzdělání ekonomického směru Volné místo ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství pro lokalitu Praha.
KPMG Česká republika s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Programátoři počítačových aplikací specialisté Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Anna Bělinová, tel.: 774 167 469, e-mail: anna@czechrelocate.cz. Zájemci s doporučenkou, nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky. Požadavky: znalost ruského jazyka na ...
Acamar Outsourcing Services s.r.o. Praha, Inzerováno dnes