TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA

  • Hořice

Pracovní místo ( TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA - pracoviště Hořice
Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
Náplň práce
- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Metalizace zinkem pomocí metalizační pistole
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, min. od 25 000 Kč/měsíc.
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Nástup možný dohodou.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky.
Nabízíme:
Mobilní telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu vanc@hs-horice.cz. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 603 281 754 v pracovních dnech v době mezi 8:00-18:00 hod. (kontaktní osoba - pan Miloš Vanc).
Volné místo tryskač/-ka - metalizér/-ka pro lokalitu Hořice.