krmivář

Pracovní místo ( krmivář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPB, T čelní nakladač
Pracovní doba od 5 do 13.30hod.
Nabízíme ubytování - byt 3+1
KONTAKT: Procházková Bc., tel.: 721368266, e-mail: prestoviceatseznam.cz
Volné místo krmivář pro lokalitu Přešťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Svářeč Náplní práce svářeče je svařování nerezových komponentů dle technické dokumentace. Požadujeme SOU vzdělání, svářečské zkoušky, či zkušenosti se svařováním. Nabízíme nástupní mzdu od 24 000 Kč dle Vašich zkušeností, prémie za docházku, příspěvek na ...
NSE Solutions, s.r.o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera

Recepční Životopisy prosíme zasílat na e-mail: jednatel@primaverahotel.cz Požadujeme: SŠ vzdělání, znal. AJ (znalost NJ nebo jiného jazyka výhodou), příjemné vystupování, pracovní doba: 2 směny - denní a noční směny. Nástup ihned! Volné místo recepční pro ...
EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Strážný Osobní schůzku je nutné si domluvit telefonicky předem! Pracovní místo je určeno i pro OZP I. a II. St. Nepřetržitý provoz, ranní a noční směny 12 hod. Podmínkou je přiměřený zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Pracoviště je dostupné vlakem z ...
Pro Bank Security a.s. Dýšina, Inzerováno včera