krmivář

Pracovní místo ( krmivář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPB, T čelní nakladač
Pracovní doba od 5 do 13.30hod.
Nabízíme ubytování - byt 3+1
KONTAKT: Procházková Bc., tel.: 721368266, e-mail: prestoviceatseznam.cz
Volné místo krmivář pro lokalitu Přešťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Sanitář/ka Pozice: sanitář/ka OC Požadavky: zdravotní způsobilost, výpis z rejstřiku trestů Nástup možný ihned. Mzda: 14 500,- Kč Kontakt::Korbelová Kateřina, tel.: 318 541 513 od 8:00 do 14:30 hod., e-mail: personalni@naplesi.cz Místo výkonu práce:Nemocnice ...
Nemocnice na Pleši s.r.o. Nová Ves pod Pleší, Inzerováno před 3 dny

OPERÁTOR VÝROBY ciz Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček Pracovní doba: třísměnný provoz Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost - praxe v průmyslovém odvětví výhodou Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní ...
Faurecia Components Písek, s.r.o. Písek, Inzerováno před 3 dny

Specialista na neživotní pojištění Specialista na neživotní pojištění- vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, ...
PM Český Krumlov s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno před 4 dny