krmivář

Pracovní místo ( krmivář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPB, T čelní nakladač
Pracovní doba od 5 do 13.30hod.
Nabízíme ubytování - byt 3+1
KONTAKT: Procházková Bc., tel.: 721368266, e-mail: prestoviceatseznam.cz
Volné místo krmivář pro lokalitu Přešťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Brusič kovů Brusič kovů - vzdělání základní, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná, hrubá mzda 12.200,- Kč, podmínkou je dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce), kontaktní osoba pan Mykhaylo Chuley, tel. 777 877 775. ...
EURONANVEL s.r.o. Bujanov, Inzerováno včera

Číšník, servírka Číšník, servírka – vzdělání vyučení v oboru, možno i absolvent, praxe výhodou. Naše volná pracovní místa jsou vhodná pro páry s možností ubytování. Pracoviště Hůrka. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová (krátký, ...
Zdeněk Friedl Horní Planá, Inzerováno včera

Kuchař/ka Kuchař/ka - vzdělání střední odborné s výučním listem, praxe min. 5 let. Pracoviště Hůrka, Jezerní pension. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 35.000,-- Kč hrubého. Naše volná pracovní místa jsou hodná pro ...