Zemědělské družstvo Přešťovice

krmivář

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPB, T čelní nakladač
Pracovní doba od 5 do 13.30hod.
Nabízíme ubytování - byt 3+1
KONTAKT: Procházková Bc., tel.: 721368266, e-mail: prestovice@seznam.cz
Volné místo krmivář pro lokalitu Přešťovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: krmivář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Přešťovice
Ulice: 13
Město: Přešťovice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Lenka Procházková
E-mail: Bc. Lenka Procházková
Telefon: +420 721 368 266

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Přešťovice