LEKTOR/-KA A MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LEKTOR/-KA A MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 20. 1. 2020, nástup možný od 21. 1. 2018
- Náplň práce: lektor a mluvčí anglického jazyka
- Požadujeme: kreativní učitele, kteří jsou otevření různým formám práce a výuky, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit nové školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy ..jiná škola
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese: Na Kotli 1201, Hradec Králové v pondělí od 8:00 hod do 10:00 - preferujeme nejdříve e-mailem zaslat životopis), případně e-mailem. Kontaktní osoba: Řada Michal, e-mail: info@sion.cz
Volné místo lektor/-ka a mluvčí anglického jazyka pro lokalitu Hradec Králové.