METROLOG

  • Tábor

Pracovní místo ( METROLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Příjem, kontrola a evidence měřidel.
Provádění kategorizace měřidel a jejich značení evidenčními znaky.
Zabezpečování kalibrace a ověřování měřidel (interně či externě).
Zpracování měřicích a kalibračních postupů.
Výběr dodavatelů externích služeb.

Požadované vzdělání: SŠ - strojírenské

Dále požadujeme:
schopnost samostatného rozhodování
schopnost analyzovat a řešit problém,
znalost práce na PC (MS Office - word, excel)
znalost základních metrologie výhodou
spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup, analytické myšlení, komunikační dovednosti,
pečlivost a ochota učit se novým věcem,

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu. Podnikové stravování, dovolená navíc. Podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, penzijní připojištění, sleva v podnikové prodejně a další benefity.
Kontakt: tel., mailem zaslání životopisu a motivačního dopisu. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužit na dobu neurčitou.
Volné místo metrolog pro lokalitu Tábor.