Autostop, spol. s r. o.

Autolakýrník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: SOU - vyučení v oboru, znalost práce na PC, servisní praxi a skvělé technické znalosti, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalitu, časovou flexibilitu.
Nabízíme: dotované stravné.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, e - mailem petrzdrazil@autostop-rakovnik.cz nebo tel. 777738290.
Volné místo autolakýrník pro lokalitu Rakovník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autolakýrník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Autostop, spol. s r. o.
Ulice: Luženská 1992
Město: Rakovník
PSČ: 269 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Petr Zdražil
E-mail: petrzdrazil@autostop-rakovnik.cz
Telefon: +420 777 738 290

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autostop, spol. s r. o.