účetní

  • Roudnice nad Labem

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás práce v oblasti dotací? Chcete se podílet na zajímavých projektech souvisejících s rozvojem regionu Podřipska? Chcete zajímavé finanční ohodnocení?
Náplň práce:
kompletní správa účetnictví MAS (tj. neziskové organizace):
o spolupráce při tvorbě rozpočtu MAS,
o vedení mzdového účetnictví,
o zastupování MAS na úřadech (OSSZ, FÚ, pojišťovny atd.),
o účetní aktivity související s přijatými fakturami,
o kontrola, zpracování a účtování došlých faktur a plateb,
o zpracování účetní závěrky a daňového přiznání,
Kvalifikační a jiné předpoklady:
vzdělání: středoškolské v oblasti ekonomické (vysokoškolské výhodou),
praxe ve vedení účetnictví podmínkou,
zkušenosti s administrací projektů financovaných z fondů EU a státního rozpočtu ČR výhodou,
dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Powerpoint, Internet, atd.),
dobré komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení a pečlivost
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení,
možnost odměn za nadstandardní výkony,
možnost podílet se na zajímavých projektech souvisejících s rozvojem regionu Podřipska,
příjemný a přátelský pracovní kolektiv,
zaměstnanecké výhody (notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům),
možnost osobního a profesního růstu,
nástup dohodou,
plný úvazek, možno i částečný,
flexibilní pracovní doba.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: pro více informací volejte tel. 728 278 647 nebo piště na e-mail jan.broft@maspodripsko.cz. V případě Vašeho zájmu zašlete na výše uvedený e-mail motivační dopis a Váš životopis.
Volné místo účetní pro lokalitu Roudnice nad Labem.