UČITEL/-KA všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ

  • Chvalkovice

Pracovní místo ( UČITEL/-KA všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou). Nástup možný od 1. 2. 2018. Pracovní doba 07:15 hod. - 14:30 hod. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Požadavky: pedagogické vzdělání - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro druhý stupeň ZŠ (aprobace přírodopis a tělocvik výhodou), zájem o inovativní pedagogické přístupy, ochota na sobě pracovat a dále se vzdělávat, vstřícný přístup k dětem, samostatnost, důslednost, systematičnost.
Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném pracovním kolektivu, možnost realizovat vlastní nápady, menší kolektivy dětí vhodné pro individuální práci a přístup, možnost sebevzdělávání a osobního rozvoje dle vlastního výběru, školní obědy, příplatek na penzijní připojištění, plat dle tabulek.
Kontakt - Mgr. Ulrychová Markéta Mgr., tel.: 491 491 521 (od 07:30 hod. do 14:00 hod.), e-mail: skola@chvalkovice.cz (zaslání životopisu) nebo osobně.
Volné místo učitel/-ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň zš pro lokalitu Chvalkovice.