Fakturant/ka a pokladní barev a laků

  • Třeboň

Pracovní místo ( Fakturant/ka a pokladní barev a laků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- znalost fakturace a pokladny je výhodou, znalost MS Office (Excel, Word..) je pro vás samozřejmostí, orientace v problematice aplikací barev a laků na různé povrchy výhodou, občas i přímý prodej na pokladně;
Nabízíme:
- 6 měsíců na zkrácený pracovní poměr 4 hodiny denně za 10.000,- Kč měsíčně, dalších 6 měsíců na hlavní pracovní poměr za 20.000,- Kč měsíčně, penzijní připojištění, zaměstnanecká sleva na výrobky, občerstvení na pracovništi, bonusy za splnění obratů;

Pokud Vás nabídka zaujala a nebo máte doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na Vaše životopisy.
Volné místo fakturant/ka a pokladní barev a laků pro lokalitu Třeboň.