mechanik seřizovač pro stroje na zpracování plastů

  • Strmilov

Pracovní místo ( mechanik seřizovač pro stroje na zpracování plastů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluha a seřizování zařízení pro vstřikování a extrudované vyfukování plastových dílů, průběžná kontrola kvality vyráběných dílů a evidence těchto kontrol, základní péče o vstřikovací a vyfukovací stroje i nástroje, základní výrobní administrativa, práce vyžaduje také určitou fyzickou zdatnost (manipulace s nástroji, paletami a materiálem);

Požadujeme:
- SOŠ nebo SŠ strojní či technického směru - podmínkou výuční list nebo maturita, schopnost konstruktivního řešení potíží během výrobního procesu, orientaci ve výrobní, technické a výkresové dokumentaci, práce ve 4 směnném provozu, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu, vzdělání nebo přímá praxe v oboru výroby plastů jsou vítány;

Nabízíme:
- profesionální zaškolení přímým dodavatelem strojů a periferního zařízení, mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe, životní pojištění pro stálé zaměstnance, pět dní placeného volna navíc, příspěvky na stravování, nástup dohodou;

Pouze písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na email: HR@kores-europe.cz nebo na adresu Kores Europe s.r.o., Nivka 336, 37853 Strmilov;
Volné místo mechanik seřizovač pro stroje na zpracování plastů pro lokalitu Strmilov.