Manažer výroby

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( Manažer výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zodpovědnost za plynulý a efektivní chod výrobního střediska, zodpovědnost za tvorbu a dodržování plánu výroby. Vedení podřízených, spolupráce s ostatními středisky a údržbou. Zpracování každodenní administrativy, práce v jednosměnném provozu s výhledem rozšíření na dvousměnný provoz.
Požadujeme: SŠ vzdělání, zkušenost s vedením podřízených ve výrobě, znalost práce na PC, znalost programů MS Office. Organizační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu a loajalitu.
Nabízíme: výborné platové ohodnocení odpovídající náročnosti práce. Možnost profesního a osobního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení. Nástup možný ihned nebo dohodou.
Doplňující informace: místem výkonu práce je sídlo společnosti CORMEN. Tělesné postižení není překážkou.
Volné místo manažer výroby pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.