Technik strojů a zařízení pro pneuservisy

  • Chropyně

Pracovní místo ( Technik strojů a zařízení pro pneuservisy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Chropyně
- Popis práce - Instalace a servis strojů a zařízení, které firma dodává do pneuservisů a autoservisů. Provedení základního školení pro zákazníky, kteří budou stroje obsluhovat a udržovat. Příprava nových strojů a zařízení do prodeje. Spolupráce s obchodním oddělením při výběru a zařazování nových modelů do sortimentu. Poskytování vzdálené technické podpory pro zákazníky. Servisní výjezdy k zákazníkům za účelem provádění servisu a odstraňování závad na strojích u zákazníků
- Požadujeme - Zájem o práci, spolehlivost při plnění pracovních úkolů, Pozitivní přístup k řešení problémů, Technické vzdělání a zkušenost s prací na technických zařízeních, Schopnost dobře komunikovat se zákazníky a reprezentovat firmu, Řízení firemního dodávkového automobilu, Připravenost pravidelně cestovat po ČR a SR, Základní znalost práce s počítačem, zdravotní stav k výkonu práce
- Nabízíme - Možnost profesního růstu, Práci se špičkovými technologiemi v oboru
- Vítáme - Platnou licenci pro práci na elektrických zařízeních, Znalost angličtiny

- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu:zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou
Volné místo technik strojů a zařízení pro pneuservisy pro lokalitu Chropyně.