Výzkumný a vývojový pracovník - etolog

  • Rapotín

Pracovní místo ( Výzkumný a vývojový pracovník - etolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru.
Praxe výhodou.
Další požadavky:
•základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat
•analytické myšlení
•pečlivost a samostatnost.

Náplň práce:

•etologická sledování skotu a ovcí v terénu
•etologická sledování a výzkum temperamentu ve stájích
•zvyšování úrovně welfare a ochrany zvířat
•zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni
•řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv
•aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání pro řešení mezinárodních projektů
•publikace odborných a vědeckých článků.

Nabízíme:
•práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas),
•odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
•pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: silvie.pracharova@vuchs.cz.
Kontaktní osoba: Silvie Prachařová, tel.: 583 392 247
Volné místo výzkumný a vývojový pracovník - etolog pro lokalitu Rapotín.