Účetní administrativní

  • Staré Město

Pracovní místo ( Účetní administrativní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Čeká na vás vedení účetnictví a zpracování operativních evidencí, správa pohledávek a závazků, zpracování podkladů pro hlavního ekonoma

Očekáváme odpovědnou a pečlivou práci

Nabízíme stabilní práci v české firmě, osobní i profesní růst

Místem výkonu práce je v sídle PROBIO, Staré Město.

Jsme výjimečná společnost, která ctí respektující a otevřený přístup a opírá se o silné, smysluplné poslání. Vedle škály firemních benefitů Vám může vyhovovat i individuální přístup ke každému zaměstnanci jako k jednotlivé osobnosti, který umožňuje osobnostní a profesní růst.

Těšíme se na Váš životopis a motivační dopis zaslaný na email
personalni@probio.cz
Volné místo účetní administrativní pro lokalitu Staré Město.