KONTROLOR dodržování kvality výroby

  • Liberec

Pracovní místo ( KONTROLOR dodržování kvality výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme rodinná firma vyrábějící elektroniku na zakázku. Do výrobního závodu v Liberci hledáme vhodné uchazeče/ky do našeho teamu kontroly.
Uchazeče/ky hledáme na pozici kontrolora montáže drobných mechanických sestav a osazování desek plošných spojů.
Práce obsahuje kontrolu vyrobených kusů oproti schváleným vzorkům, kontrola shody výrobku s dokumentací. Každého zaučíme a vyškolíme. Jde o klidnou práci v prostředí bez hluku, zápachu, prachu bez celodenního stání na nohách.
Předpokladem je chuť pracovat v malém kolektivu.
Nástup možný ihned.
Nástupní plat od 130 do 150 Kč/hodina. 0d 21 500 do 24000 Kč/měsíc
Práce na dvě směny - v rytmu 3 týdny první směna, jeden týden druhá směna
Ranní : 6-14
Odpolední : 14-22
Práce vhodná pro uchazeče/ky s dobrým zrakem, bez fyzické námahy
Zkušenosti s výrobou elektroniky výhodou
Další benefity :
- příspěvek na dovolenou - 13.plat
- příspěvek na Vánoce - 14.plat
- týden dovolené navíc
- parkování v areálu firmy zdarma
- čisté, bezprašné a bezhlučné prostředí
- firemní špičkově vybavená zubní klinika (www.dolident.cz)
- firemní kavárna - www.dolicafe.cz (i pro veřejnost)
Volné místo kontrolor dodržování kvality výroby pro lokalitu Liberec.