MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ EL. OSVĚTLOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ EL. OSVĚTLOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ EL. OSVĚTLOVACÍCH ZAŘÍZENÍ - DPP - pracoviště Sedličky.
V případě zájmu pište na e-mail: mont.pack@email.cz
Požadujeme manuální zručnost, flexibilitu, komunikativnost. Vhodné i pro absolventy, mladistvé i OZP, ženy či muže na rodičovské dovolené.
Náplň práce: montáž svítidel z dílů podle přesně definovaných postupů. Mzda - úkolová.
Nabízíme pracovní poměr nebo dohodu, možnost plného i zkráceného úvazku.
Volné místo montážní dělník/-ice ve výrobě el. osvětlovacích zařízení pro lokalitu Jičín.