referenta/tku-účetní

  • Brno

Pracovní místo ( referenta/tku-účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky do přijímacího řízení doplněné profesním životopisem s uvedením praxe, kopiemi dokladů o vzdělání, přijímá ekonomicko-správní oddělení Fakulty chemické VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno, nejpozději do 19. prosince 2017.

Pracovní náplň:
Znalost podvojného účetnictví, základní znalost angličtiny.
Požadujeme bezúhonnost, spolehlivost, svědomitost, pečlivost. Znalost účtování v SAPU výhodou.
Kvalifikační požadavky: min.SŠ
Platové podmínky dle délky praxe a vnitřního mzdového řádu. K tarifní mzdě je možnost osobního příplatku.
Nástup od 01. 02. 2018 nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, stravenky, možnost školení, kurzů, rekreační zařízení, příspěvek na penzijní připojištění, VUT mobilní tarif
Volné místo referenta/tku-účetní pro lokalitu Brno.