vedoucí technického oddělení

  • Hodonín

Pracovní místo ( vedoucí technického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Měšťanská 3992/109, 695 01 Hodonín. Výsledkem Vaší práce bude kompletní zajištění materiálové přípravy a subdodávek na jednotlivé stavby. Budete úzce spolupracovat s oddělením stavební výroba, rozpočtovým oddělením a externími společnostmi. Požadavky: výborné komunikační schopnosti, praxi na vedoucí pozici ve stavebnitctví, SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, znalost rozpočtů a stavebního materiálu, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, ŘP sk. B. Nabízíme: práci na HPP ve stabilní české firmě, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned. PP na 1 rok s možností prodloužení. Hledáme výkonného člověka, který je schopný samostatně pracovat. Ukažte, co ve Vás je a staňte se součástí úspěšného týmu!
Oslovila Vás naše naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis. Můžete jej zaslat na e-mail personalni@firmaplus.cz nám zavolejte na tel.: 734 258 679.
Volné místo vedoucí technického oddělení pro lokalitu Hodonín.