prodavač/ka - zástupce vedoucí

  • Kroměříž

Pracovní místo ( prodavač/ka - zástupce vedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- pultový prodej tabáku a tiskovin, obsluha terminálu SAZKA
- vyučení, základní znalost práce na PC, zkušenosti s prodejem výhodou, aktivní přístup, časová flexibilita, chuť pracovat, Pracovní doba: Po - NE, krátký/dlouvý týden max. 12hodinové směny, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- benefity: zajímavé finanční ohodnocení, odměny až do výše 4000,- Kč/měs., příplatky za svátky + víkendy, proplácení přesčasových hodin, stravenky, odměny při pracovních výročích, zaškolení nováčků, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Ne (8:00 - 20:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: irenec@seznam.cz
Volné místo prodavač/ka - zástupce vedoucí pro lokalitu Kroměříž.