Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

sociální pracovník

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
- VOŠ nebo VŠ podle §110 zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách
- praxe v oblasti sociální práce, v sociálních službách nejméně 2 roky
- orientace v právních předpisech a schopnost jejich aplikace do praxe
- znalost a porozumění zákonu o sociálních službách a jeho principům
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Pomocní pracovníci obchodního provozu Kont.:Osobní jednání po tel. dohodě, ST 10-12 hod. pasivní znalost jazyka Urdu nebo Hindi výhodou. Jedná se o indicko-pakistánský obchod. Volné místo pomocní pracovníci obchodního provozu pro lokalitu Praha.
WB. Import & Export s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Prodavači a pomocní úklidoví pracovníci v potravinách MVP: Sokolovská č.p. 88/91, Karlín, 186 00 Praha 86 Kontakt: Van Luan Vu, tel.: 776420888 (pondělí - pátek vždy pd 13:00 do 16:00), e-mail: honzahanoi@seznam.cz. Práce i o víkendech a svátcích. Volné místo prodavači a pomocní úklidoví pracovníci v ...
BARGINOL, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Administrativní pracovníci MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Molákova č.p. 576/11, Karlín, 186 00 Praha 86 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: barg@seznam.cz případně osobně na adr.: Molákova č.p. 576/11, Karlín, 186 00 Praha 86; Kontaktní osoba Anna Barg, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A ...
Crysbi-CB, spol. s r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit