Prodavač/ka masa a uzenin (drůbeží maso)

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Prodavač/ka masa a uzenin (drůbeží maso) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sokolská ulice 267, Česká Lípa
Požadujeme:
- zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- bezúhonnost
- vyučení nebo praxe v oboru výhodou
- příjemné vystupování, vstřícnost a ochotu k zákazníkovi, samostatnost a zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody4):
Nabízíme
- práci pro stabilní společnost v příjemném malém kolektivu
- motivující mzdové ohodnocení, odměny z obratu prodejny
- možný nárůst mzdy dle praxe a výsledků
- benefity (např. stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění po 1 roce)
- dvousměnný provoz - ranní a odpolední

První kontakt osobně na prodejně v České Lípě, emailem nebo v pracovní dny telefonicky.
Životopisy zasílejte na emailovou adresu mojziskova@zodbrniste.cz .
Pozice je vhodná i pro absolventy!
Volné místo prodavač/ka masa a uzenin (drůbeží maso) pro lokalitu Česká Lípa.