ASISTENT/KA vedoucího obchodního úseku

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA vedoucího obchodního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti:
• zpracování jednoduchých nabídek dle rozpočtů, příp. řešení základních kalkulací
• zpracování smluv o dílo
• řízení a kontrola realizace nasmlouvaných zakázek
• zpracování nabídek na veřejné zakázky
• zapisování a správa zakázek v informačním systému
• administrativa, ověřování dokladů dle požadavků OÚ
• ve spolupráci s ekonomickým úsekem řeší pohledávky
• vede archiv, archivace zakázek
Profil vhodného kandidáta:
• min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
•praxe v obchodní činnosti
• zkušenosti s veřejnými zakázkami
• reprezentativní projev, dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
• proaktivní přístup k práci
• ochota k sebevzdělávání
• AJ – komunikativně
• ŘP sk. B
Nabízíme:
• motivační finanční ohodnocení
• závodní stravování
• pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
• permanentky na hokej
Volné místo asistent/ka vedoucího obchodního úseku pro lokalitu Liberec.