Projektant/ka pozemních staveb

  • Střítež

Pracovní místo ( Projektant/ka pozemních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- projektování staveb od stupně studie po realizační projekt vč. zpracování detailů
- zajištění změn projektové dokumentace ve vztahu ke změnovému řízení staveb
- příprava podkladů k výběrovým řízením
- koordinace projektu s realizačním týmem, vč. jednání s klientem
- podílí se na vyřizování povolení staveb
- aktivní účast na jednáních se zákazníkem

Jaká by měla být Vaše kvalifikace:
- SŠ/VŠ - obor pozemní stavitelství
- 5/3 let praxe na pozici projektant
- dobrá znalost AutoCAD, CADKON+ výhodou, PC - MS Office
- zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
- samostatnost, odpovědnost a flexibilita
- komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem
- znalost AJ vítána, není však nezbytná
- řidičský průkaz skupiny B

Co můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
- týmovou i samostatnou práci v příjemném a technologicky vyspělém pracovním prostředí
- moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí
- atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
- možnost profesního růstu a seberealizace
- 5 týdnů dovolené, stravenky, kurzy angličtiny a další firemní benefity
Volné místo projektant/ka pozemních staveb pro lokalitu Střítež.