David Pulkráb

Cukráři

Odeslat

Pracovní náplň
Naplň práce: převážně ruční výroba cukrářských a pekařských výrobků.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Kutná Hora.
Volné místo cukráři pro lokalitu Kutná Hora.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukráři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: David Pulkráb
Ulice: Dolní 285
Město: Kutná Hora
PSČ: 284 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Kailová
E-mail: kailova.al@cukrarnaukraba.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: David Pulkráb