Psycholog

  • Brno

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pošlete životopis na emailovou adresu: css.sspd@volny.cz, uzávěrka přihlášek je 22.12.2017, uchazeči budou pozváni na vyběrové řízení v týdnu od 2.1.2018 - 6.1.2018

Nabízíme:
Poskytuje psychoterapeutické služby včetně psychologického poradenství u indikovaných případů, například při řešení případů rodin ohrožených sociální patologií, rodin zasažených domácím násilím a dětí a rodin ohrožených syndromem CAN. Psychoterapeutické služby jsou určeny pro děti, které využívají pobytovou nebo ambulantní službu v rámci ZDVOP (zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc). Dále provádí psychologické poradenství při řešení problémů ve vývoji a vzdělávání dětí a mládeže ve škole a v rodině. Poskytuje krizovou intervenci, rozvodové a porozvodové poradenství v případech opatrovnických sporů o nezletilé děti. Provádí kontaktní činnost zaměřenou na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem v osobním a sociálním vývoji. Vede asistovaná setkání rodiče s dítětem.
Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním a zpracováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány
Očekáváme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie - jednooborové
Minimálně započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik
znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí
čistý trestní rejstřík , znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
komunikační a organizační schopnosti, flexibilita
schopnost samostatné i týmové práce, ochota a schopnost vzdělávat se v daném směru, zodpovědnost, spolehlivost
praxe v o