OPERÁTOR/-KA SLÉVÁRNY - BRUSÍRNA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA SLÉVÁRNY - BRUSÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, v případě oboustrané spokojenosti prodloužení na neurčito, nástup od 1.1.2018
- Náplň práce: ruční a automatické broušení odlitků; vizuální kontrola typů vad vyráběných odlitků; vedení příslušné výrobní dokumentace; řízení VZV
- Požadujeme: spolehlivost; ochota pracovat v 3 směnném provozu; schopnost práce v hlučném a prašném prostředí; schopnost manipulovat s břemeny
- Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu; 2 stravenky v hodnotě 70,00 Kč/1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolen, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, cafeteria Gallery Beta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, …, stabilizační příspěvek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.vyravova@eurac-group.com nebo se stavte osobně na uvedené adrese na personálním oddělení od 9:00 do 15:00
Volné místo operátor/-ka slévárny - brusírna pro lokalitu Hradec Králové.