SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup od 1.2.2018
- Náplň práce: pracuje s ohroženými dětmi a s jejich rodinami převážně v terénu, v jejich přirozeném prostředí - v programu Sanace rodiny, poskytuje sociální služby a činnosti v rámci sociálně právní ochrany dětí, ambulantní poskytování služby v Hradci Králové, terénní poskytování služby v rámci Královéhradeckého kraje
- Požadujeme: VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, schopnost práce na PC na uživatelské úrovni
- Nabízíme: pravidelné týmové, popř. individuální supervize, intervize, metodické konzultace, prostor pro seberealizaci ve stabilní organizaci, možnost profesního rozvoje prostřednictvím každoročního vzdělávání, zajímavé platové ohodnocení
- Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis s prohlášením: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Salinger, z. s., motivační dopis v rozsahu 0,5 - max. 1 A4 s osnovou: - Jaká je vaše motivace pro práci ve středisku Triangl? - Co pro vás znamená práce s rodinou a co vnímáte jako její nedílnou součást? - Jak/ Čím můžete přispět k činnosti střediska?, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

- Přihlášky zasílejte do 5. 1. 2018 do 12:00 na e-mail: triangl@salinger.cz
- Předpokládaný termín výběrového