Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: NC Dragoun, Dragounská 6, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: směnný systém krátký x dlouhý týden (v jednom týdnu pracujete Po, Út, Pá, So, Ne, v druhém týdnu pak pouze St, Čt vždy 9:00-20:00hod).

Pro naši zavedenou prodejnu v nákupním centru Dragoun Cheb hledáme šikovného/šikovnou prodejce/prodejkyni.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zákazníků na prodejně,
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej,
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu,
- práce na PC a na internetu,
- příjem a vyřizování reklamací,
- administrativa, starost o chod prodejny,
- znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme).

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti,
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně,
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci,
- motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích,
- zajímavá a dobře ohodnocená práce,
- možnost nástupu IHNED,
- plat až Kč 29.000,-, nástupní plat Kč 24.600,-.

POŽADUJEME:
- dobré komunikační a prezentační schopnosti,
- příjemné vystupování a vzhled,
- zkušenosti v oblasti prodeje výhodou,
- znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet...
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- chuť pracovat a učit se novým věcem,
- základní znalost německého jazyka výhodou, není však nutností.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na prace@mobilprovas.cz; na e-mail