Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Pracovní místo ( Učitel/ka 1. stupně ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Učitel - učitelka 1. stupně ZŠ
V případě zájmu poslat CV na email
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš pro lokalitu Dubí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Kvalifikovaný učitel/ka matematiky a fyziky Požadujeme kvalifikovaného pedagoga. Vzdělání: pedagogická fakulta. Životopisy, prosíme, zasílejte na výše uvedený e-mail. Volné místo kvalifikovaný učitel/ka matematiky a fyziky pro lokalitu Kladno.
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno, Inzerováno před 2 dny

učitelé odborných předmětů IT pedagogická praxe výhodou. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat životopis na e-mail. Volné místo učitelé odborných předmětů it pro lokalitu Litoměřice.
Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o. Litoměřice, Inzerováno před 2 dny

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních ško kvalifikace zájemce dle zákona o pedag. prac. Výše platu se odvíjí od počtu let započitatelné praxe. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Volné místo učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) pro ...
Základní škola Horní Beřkovice, okres Litoměřice Horní Beřkovice, Inzerováno před 2 dny