PORTÝR WELLNESS HOTEL BABYLON

  • Liberec

Pracovní místo ( PORTÝR WELLNESS HOTEL BABYLON ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- přivítání hosta, nabídnutí pomoci při odnášení zavazadel
- uvádění na hotelový pokoj
- informovat o technických záležitostech spojených s ubytovací službou
- zodpovědnost za čistotu vstupních prostor do hotelu, okolí recepce
POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ, vhodné pro vysokoškoláky
- znalost NJ / AJ výhodou
- velmi dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr, DPP
- pracovní doba: 12hodinové směny
- nástup: IHNED
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- možnost osobního a profesního růstu
- mzda: 16.000,00 - 19,000,00
- zaměstnanecké benefity
Uchazeči mohou zaslat svůj profesní životopis na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo portýr wellness hotel babylon pro lokalitu Liberec.