ASISTENT/KA ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELE SPOLEČNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- vykonává administrativní činnosti na úseku ředitele společnosti
- organizuje návštěvy, zabezpečuje ubytování, stravu a vše co souvisí s programem ředitele společnosti
- komunikuje s dodavateli
- zpracovává faktury za úsek ředitele společnosti
- správa došlé pošty
- zodpovědnost za archiv celé společnosti
- správa vozového parku
- evidence smluvních vztahů společnosti
Požadavky na uchazeče:
- 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
- pokročilá znalost MS Office podmínkou
- ŘP sk. B podmínkou
- základní znalost anglického jazyka
- SŠ vzdělání
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Nabízíme:
Nástup ihned
- zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- stravenky 80,- Kč/den
- možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
- pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo asistent/ka ředitele společnosti pro lokalitu Liberec.