ASISTENT/KA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- shromažďování požadavků a koordinace termínů pracovních jednání, organizace porad, příprava podkladů pro jednání, vyhotovení písemných záznamů z porad vedení společnosti
- vyřizuje, eviduje, distribuuje a archivuje běžnou a doporučenou firemní korespondenci, včetně interních dokladů
- zajišťuje celkový běh kanceláře generálního ředitele, plní úkoly související s provozem generálního ředitele
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ
- praxi na obdobné pozici min 1 rok
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost cizího jazyka AJ/NJ
- ústní a písemný projev na velmi dobré úrovni
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- organizační schopnosti a schopnost pečlivé a systematické práce v týmu
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- nástup: 1. 2. 2018
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- možnost osobního a profesního růstu
- mzda: 20.000,00 - 24,000,00
- zaměstnanecké benefity
Uchazeči mohou zaslat svůj profesní životopis na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo asistent/ka generálního ředitele pro lokalitu Liberec.