Zdravotní sestry s osvědčením

  • Samopše

Pracovní místo ( Zdravotní sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin).
Požadujeme: způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce, výhodou program cygnus.
Nabízíme: osobní růst po zkušební době (příplatky + osobní ohodnocení), možnost ubytování a stravování v zařízení, 5 týdnů dovolené, podpora dalšího vzdělávání, jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10 000,- Kč
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Samopše 15, 285 06 Sázava
Volné místo zdravotní sestry s osvědčením pro lokalitu Samopše.