ELEKTRIKÁŘ, ÚDRŽBÁŘ - ŘIDIČ - Herálec

  • Herálec

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ, ÚDRŽBÁŘ - ŘIDIČ - Herálec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme Elektrikáře, 2 x týdně závoz autem na pravidelné závozy nábytku na naše prodejny
Praha, Brno. IVECO Eurocargo ML 160 E30 - 16t
- závozy pondělí, středa
-zboží naloženo na paletách, auto je s čelem
-možná pružná pracovní doba dle domluvy i pouze 2 dny v týdnu

požadujeme:
samostatnost
spolehlivost
kartu do tachografu
předchozí zkušenost výhodou

nabízíme:
-jednosměnný provoz
-možná pružná pracovní doba
-možnost příspěvku na školení, kartu
-možnost práce i na zkrácený úvazek i na 2 dny v týdnu
-pokud není ježdění, tak možné pomocné práce na údržbě
-možnost obědů za zvýhodněnou cenu
- zánovní automobil Iveco Euro Cargo - 16 t.
Volné místo elektrikář, údržbář - řidič - herálec pro lokalitu Herálec.