Vedoucí výroby (Production Manager)

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Vedoucí výroby (Production Manager) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis práce
- Budete zodpovědný za operační cyklus ve výrobě designového nábytku (od řezání plošného materiálu, olepování hran, CNC obrábění/frézování, strojní broušení, lakování, montáž nábytku až po výstupnou kontrolu/balení a expedice nábytku)
- Budete zodpovědný za stanovení a kontrolu cílů na jednotlivých pracovištích
- Budete se podílet na vývoji a konstrukci nových výrobků / kolekcí
- Budete se podílet na optimalizaci výrobních procesů
- Dostanete možnost aplikovat znalosti/zkušenosti z oblasti štíhlé výroby v praxi
- Řídíte tým směnových mistrů, team lídrů a operátorů ve výrobě (do 50 zaměstnanců celkem)
- Budete reportovat vedení společnosti do zahraničí / řídíte denní operativní meetingy ve dílně

Požadavky
- SŠ/VŚ technického zaměření, nejlépe v oblasti výroby nábytku/ dřevozpracujícího průmyslu
- Znalost běžných SW balíků (Windows/Word/Excel/Powerpoint etc…) + CAD (TurboCAD / AutoCAD / SolidWorks), znalost specializovaných softwaru jako SWood / IMOS / Ardis, apod. je výhodou
- Manažerské schopnosti, zkušenosti s řízením lidí/výroby
- Aktivní znalost (slovem i písem) alespoň 1 cizího jazyka (angličtina/němčina) je podmínkou!
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Vysoké pracovní nasazení/proaktivní přístup
- Zaměření na dosažení cílů
- Znalosti/zkušenosti s principy štíhlé výroby / 5 S výhodou
Co nabízíme?
- Prohloubení zkušeností s výrobou nábytku s moderním vybavením (HOMAG stroje: CNC řízená velkoplošná pila, olepování hran, CNC frézování a vrtání, automatizový proces broušení)
- Získání dalších znalostí při implementaci LEAN principů v zakázkov